Przygoda Pokemon w regionie Kanto już na Ciebie czeka!

Region Kanto czeka na Ciebie więc zarejestruj się dołącz do wspaniałej gry o tematyce Pokemon i pokaż na ile tak naprawdę Cię stać!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-08-19 17:10:07

kowalt

http://img43.imageshack.us/img43/1016/treno.png

Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 54
Punktów :   

Kowalt - treningi.

Przychodzę do lasu. Chwilę się rozglądam czy nikt mnie nie obserwuję.
Głupi by było gdyby ludzie wiedzieli że trenuje takie ataki. Wydają się być nieprzydatne. Ale jak to wykorzystam będziemy wymiatali. Zwłaszcza po ewolucji gdy nie będzie żadnych efektów ubocznych. - myślę podekscytowany. Następnie wypuszczam Scythera.
- Witaj. Dziś zaczniemy naukę ataku. Będzie to Grzęda(Roost). Przez ten atak stracisz swój latający typ na chwilę. Ale w zamian przywrócisz sobie połowę życia. Więc będzie bardzo przydatny. A po ewolucji jeszcze bardziej. Wtedy będziesz miał typy Robak i Stal. Więc nie stracisz nic. No atak wciąż ma wadę. Musisz na chwilę przystanąć. Więc to narazi nas na atak wrogiego Pokemona. Dziś nie będziemy trenować. Nauczymy się teorii tego ataku. A raczej wytłumaczę Ci jak powinien on wyglądać. - mówię Pokemonowi.
- Wyobraź sobie kury. Gdy siadają na grzędzie to są jakby obok siebie. Odpoczywają. I tak właśnie musisz zrobić. WIem że kura może nie jest zbyt walecznym Pokemonem. Ale ten atak możemy porównać do gniazda w którym wypoczywasz. Chodzi o to by podczas wypoczywania zgromadzić sobie energię i wykorzystać ją do wytworzenia ataku. Będziemy próbować zrobić to jak kura właśnie. Ale to od jutra. Dziś mamy teorię jak już mówiłem. - dokończyłem i wyciągnąłem zdjęcia różnych ptaków siadających na grzędzie bądź w gnieździe.
Kiedy Scyher je przeglądał ja szukałem odpowiedniego miejsca. Potrzebny nam jest jakaś duża kłoda. Wyprofilujemy ją z jednej strony by się nie poturlała i będziemy uczyć się tego ataku na niej. W końcu zbliżając się do jak najbardziej naturalnych warunków będzie nam dużo łatwiej.

Offline

 
~**~ Toplista gier - RPG, MMORPG, Fantasy, Gry Online PBF - Toplista gier PBF The Best Of PBF - Play By Forum Toplista Toplista Naruto - Power of ninja TOP50 Gry PokeFull

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.farmingsimulator2009.pun.pl www.filozofia.pun.pl www.fuzjaot.pun.pl www.nwf.pun.pl www.diablots.pun.pl