Przygoda Pokemon w regionie Kanto już na Ciebie czeka!

Region Kanto czeka na Ciebie więc zarejestruj się dołącz do wspaniałej gry o tematyce Pokemon i pokaż na ile tak naprawdę Cię stać!


#1 2012-08-11 18:47:26

Artemis Fowl

http://desmond.imageshack.us/Himg99/scaled.php?server=99&filename=adminhb.png&res=landing

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 131
Punktów :   

Twój Pierwszy Pokemon

http://wiki.pokemonpl.net/images/0/0c/Professor_Oak_BW.png



- Witaj, z pewnością jesteś tym nowym trenerem/trenerką i przyszedłeś/przyszłaś po swojego nowego Pokemona? - zapytał starzec
- Jestem Profesor Oak to właśnie ja mam ten zaszczyt zapoczątkować Twoją przygodę Pokemon! - oznajmił
- Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i możesz ruszać w świat, moim marzeniem było zgromadzenie wszystkich Pokemonów oraz o nich informacji z regionu Kanto, lecz kto wie może to właśnie Tobie się to uda?... - powiedział



Uwaga!

Pokemonów nie można mieć na startery takich jak: Smoki, Legendy, Skamieliny!!!


Formularz



Imię: Może być wymyślone lub prawdziwe jak tylko chcesz.
Nazwisko: Lepiej wymyślone, internet każdy może przejrzeć,a Twoje dane wykorzystać do nie za miłych rzeczy...
Wiek: Minimum 10 lat, a maximum 18 lat.
Wygląd: Typu - http://sprites.pokecheck.org/t/089.gif
Charakter: Minimum 3 zdania o Twoim charakterze postaci w grze. Nie ma ograniczeń co do ilości, pisz ile tylko wlezie
Historia: Minimum 10 złożonych zdań, najważniejsza rzecz to dzięki niej MG wie o Tobie bardzo ważne informacje.
Twój Pierwszy Pokemon: Wybierz swojego pierwszego Pokemona z regionu Kanto!
Płeć Twojego Pierwszego Pokemona: Chłopiec czy Dziewczyna?

Kod:

[b]Imię:[/b]
[b]Nazwisko:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[img]tutaj miejsce na link do wyglądu[/img]
[b]Charakter:[/b]
[b]Historia:[/b]
[b]Twój Pierwszy Pokemon:[/b]
[b]Płeć Twojego Pierwszego Pokemona: [/b]

Offline

 

#2 2012-08-14 22:59:19

Rayem

http://desmond.imageshack.us/Himg99/scaled.php?server=99&filename=adminhb.png&res=landing

Zarejestrowany: 2012-08-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Twój Pierwszy Pokemon


Imię: Percy
Nazwisko: Churigsho
Wiek: 16
http://desmond.imageshack.us/Himg33/scaled.php?server=33&filename=hue.png&res=landing
Charakter: Percy jest miły dla pokemonów, woli wszystko załatwiać najpierw denerwując przeciwnika a później go atakując. Woli walki w których bardziej walczy sam niż razem z kimś. Jest odważny co świadczy o tym co zrobił podczas przygody w wieku 10 lat. Nigdy się nie poddaje i dąży do celu z nadzieją, że wygra.   
Historia:
Percy jak każde dziecko miało rodziców, dziadków i młodszą siostrę która zawsze podziwiała brata za jego odwagę. Gdy chłopak miał 10 lat poszedł na spacer, tam spotkał Arborka, a właściwie dwójkę tych pokemonów. Był to matka i ojciec. Ci zostali zaatakowani przez parę Spearow'ów. Matka dusiciel broniła jajka a ojciec walczył, ten niestety uległ zginął. Ptak miał wsiąść się za jajka gdy drugi walczył z matką. Wtedy zza krzaków wyskoczył Percy i zabrał jajka. Zaczął uciekać przed goniącym go pokemonem. Gdy był już daleko schował się w krzakach. Za nim dodatkowo pełzał wąż. Oddał jej jajka i odszedł. Obiecał, że będzie odwiedzał swoich przyjaciół. Po powrocie do domu musiał wybrać swojego startera, jednak chłopak nie chciał tego zrobić twierdząc, że nie podoba mu się żaden ze starterów. Od tamtej pory żył spokojnie, odwiedzał rodzinę węży aż do czasu jego 16 urodzin. Wtedy las w którym mieszkała rodzina węzy został podpalony. Chłopak postanowił, że uratuje ich. I tak właśnie się stało, trwało to trochę ale udało mu się uratować te pokemony. Matka Arbork z wdzięczności pozwoliła by wziął jedno z jej dzieci. Chłopak wybrał tego z którym był najbardziej związany. Po czym wziął tego pokemona, odnalazł nowy dom dla swoich przyjaciół i wyruszył w podróż. Pakując się przed tym oczywiście. Teraz miał cały region Kanto do zwiedzenia.   
Twój Pierwszy Pokemon: Ekans - Kaiso
Płeć Twojego Pierwszego Pokemona: Samiec

Offline

 

#3 2012-08-15 14:12:08

Artemis Fowl

http://desmond.imageshack.us/Himg99/scaled.php?server=99&filename=adminhb.png&res=landing

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 131
Punktów :   

Re: Twój Pierwszy Pokemon

Imię: Artemis
Nazwisko: Fowl
Wiek: 15 lat
http://sprites.pokecheck.org/t/069.gif
Charakter: Tajemniczy chłopak nie posiadający przyjaciół oprócz jego pokemonów. Jedynymi osobami, z którymi rozmawia to jego rodzina i kasjerka w sklepie podczas robienia zakupów. Ufa tylko sobie oraz swoim pokemonom, nikomu innemu w 100% nie wierzy, nawet własnej rodzinie. Nie cierpi kłamstwa, ani zła, walczy o wolność i sprawiedliwość, to jego cel życia. Jego głównymi wrogami to członkowie takich organizacji jak: Team Rocket, Team Galactic oraz Team Plasma. Fowl uważa, że więź pomiędzy pokemonami, a ich trenerami jest niezwykła, której nic nie jest w stanie przerwać. Nawet jeśli pokemon opuści swojego właściciela to nadal odczuwa jeśli coś się złego dzieje. Stworzenia te są częścią świata, jeśli się ma zdarzyć jakieś ważne wydarzenie na skalę światową one to odczują i zrobią wszystko co w ich mocy, aby zapobiec wszelkim kataklizmom. Taka jest teza Artemisa, jak jest naprawdę tego nikt nie wie, ale ten chłopak ma zamiar dojść do tego i poznać całą prawdę na temat tych niesamowitych stworzeń jakimi są Pokemony...
Historia: Urodzony 23/08/1997 w miejscowości Pewter City. Artemis był od malucha chłopcem o bardzo wielkim intelekcie. Rodzina Fowl'ów była szczęśliwa do pewnego czasu... Jej głowa, James Fowl zaginął podczas jednej z akcji zdemaskowania Team Rocket! Wszystkich wstrząsnęła ta wiadomość, ale najbardziej przejął się nią Arti. Wpłynęło to bardzo na jego rozwój i dzieciństwo. Pewnego wieczoru, podczas jednego z codziennych spacerów, które robił sobie Fowl, usłyszał odgłosy jakiejś walki, nie był to jednak zwyczajny pojedynek uliczny, lecz walka Pokemon! Vulpix vs Meowth, warto zaznaczyć, że były to dzikie stworzenia. Chłopiec od razu się zorientował, że Meowth był napastnikiem i doświadczonym wojownikiem, natomiast Vylpix'a była to chyba pierwsza walka.
- Ej zostaw go! - krzyknął Artemis w stronę pokemona-kota
On jednak olał go zupełnie i zaczął szarżować za pomocą Akcji. Widząc to wszystko młodzieniec postanowił pomóc Vulpix'owi wygrać tą walkę.
- Posłuchaj mogę Ci pomóc, słuchaj się moich poleceń, a powinieneś wygrać ten pojedynek! - zawołał
- Zrób szybki unik i zaatakuj go od tyłu Żarem -
Meowth nie spodziewał się takiego obrotu akcji, jego przeciwnik uniknął ataku i zaatakował go pomyślnie Żarem. Przestraszony i pogryziony pokemon uciekł z pola walki, natomiast Vulpix podszedł do Artemisa i zaczął lizać jego rękę tak zaczęła się właśnie ich przyjaźń. Niestety Fowl'owi brakował jeszcze rok do możliwości zostania trenerem i musiał oddać Vulpix'a do Profesora Oak'a, który się nim zajął i pozwolił na odwiedziny Art'iego. Minął rok czasu, nadszedł czas na przygodę pokemon dla Fowl'a! Chłopiec szybko zjadł śniadanie i pobiegł do Laboratorium Profesora Oak'a po swojego pierwszego pokemona.
- Nie będziesz chyba zdziwiony pokemonem, którego dostaniesz, bardzo proszę oto Vulpix! - powiedział i wręczył mu pokeball z owym pokemonem
- Tu masz jeszcze swój PokeDex oraz 5 pokeball'i. - dodał
- Bardzo dziękuje panu, naprawdę nie wie pan jak bardzo jestem wdzięczny, do widzenia! - zawołał Artemis i wyruszył w swoją podróż...
Twój Pierwszy Pokemon: Vulpix
Płeć Twojego Pierwszego Pokemona: Chłopak

Offline

 

#4 2012-08-15 14:39:43

Misty

http://img43.imageshack.us/img43/1016/treno.png

Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 61
Punktów :   

Re: Twój Pierwszy Pokemon

Imię: Iris
Nazwisko: jak już wspominałam nie umiem wymyślić ale jest znana w animie
Wiek: 10
http://sprites.pokecheck.org/t/145.gif
Charakter:Jest miła , łatwo ją rozzłościć . Bardzo lubi pokemony szczególnie typu wodnego i ognistego. To osoba czuła i przyjacielska .
Historia:Od dziecka lubiła pokemony . Często bawiła się z nimi w pobliskim lesie . Jej ulubionym pokemonem zawsze był Charmander . Kiedyś bawiąc się w lesie z dzikimi pokemonami zaczepił ją pewien wredny pokemon Ratocate jedynym pokemonem który miał odwagę jej pomóc był właśnie Charmander . Od tego czasu często przychodziła do tego miejsca aby bawić się z tym pokemonem i tak lata mijały jej przyjaciel wkrótce ewolułował w Charmeleona a później w Charizarda .  Pewnego dnia gdy znowu przyszła w to miejsce czekało na nią stado wściekłych Raticate Charizard gdy to zobaczył zniżył lot stanął przed dziewczynką lekki podmuch ognia wystarczył aby przestraszyć pokemony . Charizard w przeciągu lat przestał już przylatywać w to miejsce . Iris często chodziła do tego lasu aby go szukać niestety nie udało jej się to . Dziewczynka postanowiła że zostanie najsilniejszą trenerką ognistych pokemonów . Gdy nareszcie osiągnęła swoje dziesiąte urodziny poszła do Laboratorium profesora Oak wybrała na swojego pokemona właśnie małego Charmandera .
Twój Pierwszy Pokemon: Charmander - Charla
Płeć Twojego Pierwszego Pokemona: Dziewczynka

Ostatnio edytowany przez Misty (2012-08-15 14:44:46)

Offline

 

#5 2012-08-15 19:48:19

Eozyna

http://img43.imageshack.us/img43/1016/treno.png

Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Twój Pierwszy Pokemon

Imię: Juliette
Nazwisko: Mae
Wiek: 17
http://pokerealm.com/images/sprites/bw/217.png
Charakter: Juliette jest bardzo zamkniętą w sobie postacią. Stroni od ludzi, a jedynie otwiera się przy tych, których bardzo dobrze poznała. Całe jej obecne zechowanie spowodowane jest demonami przeszłości, które zmusiły ją do podróży. Nie wychyla się ponad szereg. Zawsze siedzi w ukryciu, nie zamierza zwracać na siebie uwagi.
Historia: Dziewczyna początkowo miała dobre dzieciństwo. Kochający rodzice z dobrą pracą zapewniali wszystkie zachcianki. Jednak firma, w której pracował pan Mae upadła. Wszyscy pracownicy zostali zwolnieni bez żadnych wypłat. Pieniądze zaczęły topnieć. W akcie desperacji ojciec bohaterki zaczął pić alkohol. Wpadł w nałóg. Kiedy był w tym stanie strach było podchodzić na odległość 5 metrów. Zawsze w ruch szły puste butelki. W końcu terror się skończył. Pan Mae został potrącony przez samochód, kiedy wracał ze sklepy pijany. Matka odetchnęła z ulgą. Dziewczyna już sama nie widziała co myśleć. Prawie z dnia na dzień w domu pojawił się nowy mąż Pani Mae. Stał się ojczymem wymagającym. Karał Juliette dzień w dzień. Matka udawała, że tego nie widzi. Pozwalała na wszystko. Zdesperowana dziewczyna w nocy postanowiła uciec. Jak postanowiła, tak zrobiła. Ciepłej sierpniowej nocy zabrała najpotrzebniejszy ekwipunek i swojego pokemona. Postanowiła nigdy już nie wrócić do rodzinnego domu.
Twój Pierwszy Pokemon: Gastly
Płeć Twojego Pierwszego Pokemona: Samica

Ostatnio edytowany przez Eozyna (2012-08-15 20:01:11)

Offline

 

#6 2012-08-15 20:27:37

White

http://img43.imageshack.us/img43/1016/treno.png

Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 30
Punktów :   

Re: Twój Pierwszy Pokemon

Imię: White
Nazwisko: Neverending
Wiek: 13
http://sprites.pokecheck.org/t/001.gif
Charakter: Jest to osoba nieprzewidywalna, choć miła i troskliwa. Często popełnia błędy i potem szczerze żałuje. Jest również niezdarna, ale nie przeszkadza jej to w osiągnięciu jej celu. Wiele osób twierdzi, że po prostu ma bzika, może nawet słusznie. Jedno wiadomo: nie można się z nią nudzić!
Historia: Mieszkała w małym jednorodzinnym domku. Jednak wolała spędzać czas w swoim ukochanym domku na drzewie, gdzie któregoś dnia znalazła mautkiego pokemona. Był to mały, a raczej mała, Pidgey. Od razu przypadła jej do gustu. Od tej pory dziewczynka spędzała coraz więcej czasu w jej domku. Rodzice zaczęli się o nią niepokoić i nie jeden raz była z wizytą u psychologa. Ale i tak nie zdradziła nikomu tajemnicy, że przetrzymuje chorego pokemona. White zrobiłaby dla niej wszystko, nawet straciła życie. Pokochała małego Pideya cały swoim małym serduszkiem, a nawet innymi częściami ciała. Przynosiła mu ciepłe jedzenie, czasem potajemnie spała z nim w łóżku, bawiła się z nim. Strach było pomyśleć, co by mogło się stać przez rozdzielenie tej dwójki! Któregoś dnia jak zwykle przyszła zobaczyć, co u Pigey, kiedy zauważyła, że jej nie ma. Okazało się, że jej rodzice zobaczyli ptaka i wzięli ze sobą. Dziewczyna się zdenerwowała i wyrwała rodzicom ptaszka, a ptem uciekła z domu. Miała ich gdzieś, po prostu musiała być ze swoją Pidgey! Przyszła do Centrum Pokemon, gdzie życzliwie przyjęła ją siostra Joy. Uczyła się tam wraz z Pidgeyem, jak leczyć chore pokemony. Siostra opiekowała się nimi, dopóki White nie urosła wystarczająco, aby zacząć swoją podróż z Pidgeyem jako trenerka pokemon! Pierwsze co zrobiła, to udała się do profesora, aby złapać ptaszka i rozpocząć swoją podróż w regionie Kanto.
Twój Pierwszy Pokemon: Pidgey
Płeć Twojego Pierwszego Pokemona: samiczka

Ostatnio edytowany przez White (2012-08-15 21:08:28)

Offline

 

#7 2012-08-15 20:34:57

kowalt

http://img43.imageshack.us/img43/1016/treno.png

Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 54
Punktów :   

Re: Twój Pierwszy Pokemon

Imię: Kowalt
Nazwisko: Oak. Ale przedstawia się jako Scimitar.
Wiek: 20
http://www.pokemonunovahistory.pun.pl/_fora/pokemonunovahistory/avatars/4.gif
Charakter: Ceni sobie swój honor. Ale bardziej ceni dobro swoich bliskich, czyli rodziny, przyjaciół i Pokemonów. Przyjaciół nie ma. Ciężko jest mu kogoś znaleźć. W końcu pochodzi z bardzo słynnej rodziny. A poza tym jest zazwyczaj dość złośliwy i zgryźliwy. Do tego ma specyficzne poczucie humoru. Może ciężko zdobyć mu przyjaciela ale jeszcze trudniej jest mu się pogodzić z rozstaniem. Nie przejmuje się porażkami. Wie że nie można tylko wygrywać. Wie też że z przegranej można więcej wyciągnąć niż ze zwycięstwa. Nie ufa ludziom. A raczej nie wszystkim. Ciężko zdobyć jego zaufanie. Szanuje Pokemony. I wierzy że jak on będzie je dobrze traktował to i one go nie skrzywdzą.
Historia:
Ostatnia zapisana kartka w czyimś pamiętniku:
15 sierpnia 2012
Drogi pamiętniku. A pierdzielę te głupie początki. Jak to czytasz to wiedz że przez całe życie miałem przesrane. Pewnie chcesz wiedzieć dlaczego, co nie? Już tłumaczę. Zgadnij kim jest mój ojciec. Nie wiesz? Na pewno nie wiesz. Moim tatusiem jest niejaki Green Oak. Coś świta, co nie? Green Oak jest świetnym trenerem. Doszedł swego czasu do finałów ligi Pokemon. Potem zmierzył się z jednym z członków elitarnej czwórki. Następnie tatuś mój został liderem. Był nim jakiś czas i się znudził. Wyruszył w podróż. Miałem wtedy pięć lat. Więc przez piętnaście lat tatki na oczy nie widziałem. No więc widzisz że miałem przesrane. Jeszcze ci mało pewnie? Więc przeczytasz zaraz kim jest mój pradziadek. A więc moim pradziadkiem jest Samuel Oak. Nie kojarzysz? Ja sam nie zawsze wiem kim on jest jak usłyszę tylko imię. A faceta znanego jako profesor Oak już znasz? Tak ten twórca PokeDexu i znawca Pokemonów. Wprost chodząca encyklopedia. I za to go nienawidzę. Idę sobie odwiedzić pradziadka a on co?
- O Kowalt przyszedł. Wiesz może jak przebiega proces rozmnażania Rattaty? Choć dziadek Ci opowie..
I na prawdę pieprzy mi o tym Rattacie. Jak ja go za to nienawidzę. Nie powiem o Pokemonach dzięki temu wiem sporo. Ale zawsze można inaczej tą wiedzę przekazywać. No to teraz pewnie przyznasz mi że mam przesrane. NIgdy nie zgadniesz co wczoraj się wydarzyło. Listonosz przyniósł paczkę. A w paczcę list i jajko Pokemona. Jakim idiotą trzeba być by wysłać jajko Pokemona priorytetem? Po przeczytaniu listu dowiedziałem się tego. Wklejam w kartkę treść listu byś nie pomyślał że skłamałem.

Drogi Klawocie. Wiem że 20 lipca skońćzyłeś 18 lat. To odpowiedni moment byś wyruszył w podróż Pokemon. Niestety nie mogę być przy tobie. Z pozdrowieniami:
                                                                                                                     Twój tatuś.

List zdenerwował mnie niemiłosiernie. Po pierwsze moje imię to Kowalt. Po drugie urodziny mam 6 marca. A po trzecie mam już 20 lat! Ale to nie wszystko. Wiecie co było szczytem bezczelności? Paczka była nieopłacona. Tak! Musiałem sam zapłacić za paczuszkę którą wysłał mi mój tatuś. Prawda że mnie kocha.
Całe życie musiałem mierzyć się z sławią ojca i pradziadka. Wszyscy mnie do nich porównywali. A ja mam tego dość. Raz w życiu posłucham się ojca. Wyruszę w podróż. Tylko muszę skołować osprzętowanie. Pokedex i inne pierdółki trenerów. No nic skądś to się weźmie. Z jajka wykluł się dzisiaj rano Scyther. Postanowiłem że on będzie moim pierwszym partnerem. Pozostaje iść tylko do tego starego pryka. Wysłuchać jego historii o kopulujących Metapodach i poprosić o Pokedex. Pewnie myślisz co chcę osiągnąć? Chce pokazać że mogę być lepszy niż mój ojciec i mój dziadek. Chce odnaleźć tatuśka i sprać mu dup... gębę. Po drodze zrobię też to czego mój ojciec nie mógł. Zostanę mistrzem ligi Pokemon! I nic mi w tym nie przeszkodzi! Podczas podróży mam zamiar nie przyznawać się do mojego pochodzenia. Muszę wymyślić sobie więc nazwisko jakim będę się przedstawiał. Scimitar. Od nazwy pewnej broni. Tak to będzie dobre nazwisko.
Pamiętnik zostawiam. Może jakiś ktoś go kiedyś znajdzie i przeczyta. I może będzie się nieźle bawił. A jak nie to nawet lepiej. Ja się nie bawiłem to i ty nie będziesz.
Twój Pierwszy Pokemon: Scyther
Płeć Twojego Pierwszego Pokemona: Męska

Ostatnio edytowany przez kowalt (2012-08-15 20:35:44)

Offline

 

#8 2012-08-18 14:34:27

May

http://img43.imageshack.us/img43/1016/treno.png

Zarejestrowany: 2012-08-18
Posty: 4
Punktów :   

Re: Twój Pierwszy Pokemon

Imię: May
Nazwisko:
Wiek:10
http://sprites.pokecheck.org/t/042.gif
Charakter:Jest wyjątkowo energiczną dziewczyną która uwielbia biegać . Lubi także bardzo pokemony , łatwo ją rozzłościć jest miła zarówno dla ludzi i dla pokemonów . To osoba troskliwa i wyjątkowo wymagająca . Często stawi na swoim jest wytrwała w swoich postanowieniach .
Historia: Mieszkała w dużym domu . Kiedyś znalazła porzuconego i zranionego Ryhorn postanowiła go przygarnąć . Ryhorn też bardzo lubił spędzać aktywnie czas uwielbiał biegać lecz jak to Ryhorn nie był zbyt szybki . Często spacerowali po lesie biegali na łąkach po prostu spędzali aktywnie czas. Pokemon bardzo się zaprzyjaźnił z dziewczynką był jej wierny i od tego czasu jej nie opuścił . Dziewczynka kochała dzikiego pokemona wiele dla niej znaczył . Pewnego dnia rodzice dziewczynki zobaczyli że opiekuje się dzikim pokemonem i próbowali jej go odebrać . Dziewczynka na rutko zamieszkała w centrum pokemon razem z swoim przyjacielem . Gdy skończyła 10 lat poszła do profesora Oak aby złapał dla niej dzikiego Ryhorn  i mogła rozpocząć swoją podróż pokemon .
Twój Pierwszy Pokemon:Ryhorn
Płeć Twojego Pierwszego Pokemona: Samiec

Ostatnio edytowany przez May (2012-08-18 16:06:32)

Offline

 
~**~ Toplista gier - RPG, MMORPG, Fantasy, Gry Online PBF - Toplista gier PBF The Best Of PBF - Play By Forum Toplista Toplista Naruto - Power of ninja TOP50 Gry PokeFull

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.keeway.pun.pl www.mba.pun.pl www.zarzadzanie09.pun.pl www.nostale.pun.pl www.rani.pun.pl